Yasmin Erbil’in tatil yapmaya hakkı yok mu?

0
809
Mehmet Ali Erbil, kaçış sendromu hastalığı nedeniyle zor günlerden geçiyor. Erbil sağlık sorunları yaşarken kızı Yasmin Erbil'in üzerine ise fazla gidiliyor. Yasmin Erbil'in tatil yapmaya hakkı yok mu? Yasmin Erbil neden 'hayırsız evlat' olmakla suçlanıyor?

Ortalık karışmış

Hastalık mevzuları çok hassas bir konu. Üstelik de babanız Mehmet Ali Erbil gibi biriyse o zaman daha da hassaslaşıyor işler. Yasmin Erbil’den bahsediyorum. Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde tatil sezonunu açmış. Deniz kıyısında üzerinde bikiniyle tatil pozları vermiş ve bu kareleri kendi sosyal medya hesabından paylaşmış. Ancak nedense ortalık karışmış.

 

 

“Babası hastanede, kızı tatilde”

Yasmin Erbil’in tatil yapması birilerinin tepkisini çekmiş. “Babası hastanede, kızı tatilde!” başlıkları atılmış. Art niyetli, can acıtma odaklı başlıklar bunlar. Yasmin Erbil’in tatil yapmaya hakkı yok mu? Ne münasebet! Aile arasındaki diyalogları bilmeyiz, bilemeyiz. Otomatik olarak ‘hayırsız’ mı oluyorsunuz tatil yaparken? Yasmin Erbil’in dünyasını, duygularını bilmeden yargılama hakkını kim veriyor?