YAĞMUR TANRISEVSİN KENDİ MARKASINI YARATIYOR

0
2354
Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün yakın bir dostlu ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeydi.
 
Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün yakın bir dostlu ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Sevenlerine müjdeyi veren güzel oyuncu, yakın zamanda kendi markasının tanıtımını yapacağını söyledi. Bu marka hakkında ufak bir bilgide veren Tanrısevsin, ” kendi seramik markamı oluşturuyorum şu anda. Zaten üniversite de bunun eğitimini aldım.
Bu dal üzerine okudum. Son düzlüğe geldik. Çalışmalarımız bitmek üzere. İnşallah yakın zamanda güzel bir projeyle ve kendi tasarımlarımla güzel bir tanıtım yapacağız.” açıklamasında bulundu. Ayrıca oyunculuk serüveni ile ilgilide açıklamalarda bulunan Yağmur Tanrısevsin, ” evet bir süredir ekranlarda yokum. Gelen teklifler elbette var. Ancak bu konularda biraz fazla seçici ve detaycı olduğum için bu süreci yaşıyorum. Ama inşallah içime sinen ve uzun soluklu olacağına inandığım bir proje olursa bende en kısa zamanda ekranlarda olurum.” açıklamasında bulundu.