Winnie Harlow, önceki gün sevgilisiyle birlikte çıktığı gece gezmesinde görüntülendi.

0
131
ROMANTİK YEMEK 26 yaşındaki model ve sevgilisi Kyle Kuzma, Malibu'da bir restoranta baş başa romantik bir yemek yedi. İki sevgilinin koronavirüs önlemi olarak maskelerini çıkarmadıkları da gözlerden kaçmadı. Her ne kadar maske nedeniyle yüzleri tam olarak görülmese de Harlow ile Kuzma'nın maskenin ardında gülümsediği dikkat çekti. Çift, daha sonra otomobillerine binerek evlerinin yolunu tuttu.
 Winnie HarlowHASTALIĞI DÖRT YAŞINDA ORTAYA ÇIKTI
Gerçek adı Chantalle Brown- Young olan Harlow moda dünyasında son dönemde etkinliğini giderek hissettiren “bedensel olumlama” akımının da öncülerinden. Henüz 4 yaşında küçük bir çocukken, tenin yer yer renk değiştirmesine neden olan vitiligo adlı bir hastalığa yakalanan Harlow, bunun hayatını şekillendirirken önünde bir engel olmasına izin vermedi.

 Winnie Harlow
ARKADAŞLARI ‘ZEBRA’ DİYE ÇAĞIRIYORDU

Röportajlarında, okuldayken arkadaşlarının kendisini “zebra” diye çağırdığını belirten Winnie Harlow, sosyal medyadaki bir paylaşımının ardından da kendisini Michael Jackson’a benzeten alaylı yorumlar aldı. Fakat bunlara da “Beni bir ikona benzettiğiniz için teşekkür ederim” diyerek yanıt verdi.

 Winnie Harlow
YARIŞMAYLA HAYATI DEĞİŞTİ

Vitiligo hastalığının utanılacak bir durum olmadığını belirten Winnie Harlow, ABD’deki televizyon dizisi America’s Next Top Model’in yirmi birinci döngüsünde yarışmacı olarak 2014 yılında öne çıktı. Sonra da birçok ünlü moda firmasının peşinden koştuğu bir model haline geldi. Winnie Harlow sadece kadınlar için değil herkes için kendini olduğu gibi kabul edip severek hedefe ulaşmanın en çarpıcı örneklerinden biri olarak görülüyor. Harlow’un hastalığı henüz 4 yaşındayken fark edildi.

 

 Winnie Harlow 

ARKADAŞLARININ ANNELERİ ALEYHİNE DİLEKÇE VERMİŞTİ
Toronto’da kuaför olan annesi ile birlikte yaşıyordu Harlow ve lekeleri yüzünden gittikleri doktor: “Cildin pigmentlerini kaybediyor. Hayat boyu da bu kayıp devam edecek. Her gün daha fazla beyaz leken olacak bu hastalığın adı Vitiligo. Pop ikonu Michael Jackson’ın hastalığı olarak da bilinir” dedi. Çocukluk yılları bu farklı görüntüsü yüzünden oldukça zor geçen Harlow’un okuduğu okulda çocukların velilerinin “Winnie, çocuklarımızın psikolojisini bozuyor” diye verdikleri dilekçeler yüzünden sayısız okul değiştirmek zorunda kalmıştı.