Özlem Süer Ünlü modacıdan üniversite mezunu kızlara anlamlı hediye

0
35
Otuz yıldan buyana özellikle Anadolu’dan İstanbul’a gelen üniversite öğrencilerine karşılıksız burs vererek eğitemlerine destek olan Yeküv Vakfı, bu yılda mezunlarını uğurladı.

Özlem SüerYeküv çatısı altındaki bursiyer kız öğrencilerden bu yıl mezun olanlarla. “Kız Kıza Buluşuyoruz” adıyla mezuniyet kutlaması yapıldı. Levent’deki Galatasaraylılar Lokali’ndeki mezuniyet buluşmasına mezun olan öğrencilerden, pandemi ve memleketlerinde olanlar nedeniyle sekiz öğrenci katılabildi. Tüm mezun kızlara Yeküv gönüllüsü olan ünlü modacı Özlem Süer’de el emeği olan kıyafetlerini mezuniyet hediyesi olarak verdi.

Yeküv başkanı H.Işın Özdemir’in ile yönetim kurulu üyesi Nazlı Alibegaki Abanoz’un ev sahipliğinde düzenlenen mezuniyet kutlamasında başkan H.Işın Özdemir yaptığı konuşmada “Mezuniyet heyecanımızı bizimle paylaştığı için değerli eğitim dostumuz ve gönüllümüz modacı Özlem Süer’e sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu yıl burs verdiğimiz üniversite öğrencilerimizden 35 kızımız ve 66 erkek olmak üzere 101 öğrencimizi gururla mezun ettik. Onlarla gururluyuz, hayat bir kere, gençlik umut dolu, hepsinin en güzel çağı. Mutlulukları başarıları daim olsun” dedi. Buluşmaya katılan bir Yeküv gönüllüsü ise “Ne güzel olmuş Yeküv’lü olmanın ayrıcalığını bu özel gün ile bir kez daha yaşadılar çok da mutlu gözüküyorlar” dedi. haber:caner budak