ÜNLÜ İSİMLER PUMA’NIN PARTİSİNDE BULUŞTU

0
687
PUMA, “Yeni Boyutlara Doğru” mottosuyla hayata geçirdiği RS-X³ sneaker serisinin tanıtımını Kastel İstanbul’da gerçekleştirdi.
Global spor markası PUMA’nın, beğenilen RS koleksiyonunun imza niteliğindeki özel dizaynını bir üst seviyeye taşıdığı RS-X³ serisinin tanıtıldığı partide; moda, sanat, spor, müzik ve tasarım dünyasının tanınmış simaları bir araya geldi. PUMA Türkiye Ekibi ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Mahmut Orhan, Yonca Evcimik, Furkan Palalı, Enes Batur, Nil Keser, Birand Tunca ve Hazar Motan gibi ünlü isimler katıldı.

Eski video oyunlarının renkli, enerjik dokusunun sneaker kültüründe tasarım ve tarzı yepyeni bir boyuta taşımasını kutlayan RS-X³ partisinde davetliler ünlü DJ’lerin müzikleri eşliğinde keyifli zaman geçirdiler. RS-X³ Puzzle ve RS-X³ Super’in cesur renkleri ve silüetleriyle ilgi odağı olduğu gecede davetliler RS-X³ modellerinin yenilikçi teknolojisini ve göz alıcı tasarımlarını yakından inceleme fırsatı buldu.

Partide tanıtımı yapılan RS-X³ serisi, tasarıma ayrı bir boyut katılarak geliştirilen RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleriyle şıklık ve konforu aynı potada eritiyor.