Uğur Ercan Oyunculuğu hayal etmem çocukluğumun en önemli dönüm noktalarından biriydi..

0
290
İlk ödülümüzü Tiyatro kılçık da benim de oynadığım Veronikanın Dünyası isimli tiyatro oyununda yeni tiyatro dergisinin 8.Emek ve Barış ödüllerin de en iyi uyarlama ödülünü kazanarak ekipçe başarıya imza attık gururluyum gururluyuz..

 UGUR ERCAN Oyunculuğu hayal etmem çocukluğumun en önemli dönüm noktalarından biriydi.. Tiyatro yapmalıydım,sahneye çıkmalıydım hedeflerime gideceğim yolların ne kadar engebeli olduğunun farkındaydım ama bu beni hiç bir zaman yolumdan alıkoymadı.. Yaşadığım her zorluk beni olmak istediğim yere sahneye,kamera önüne daha da yakınlaştırdı.

Hedeflerime yaklaşmak için Tiyatro Kılçık da eğitim alarak oyunculuk hayatım başlamış oldu.. Cenk Tunalı, Ayçe Abana, Orçun Kaptan ve Gülden Güney gibi bir çok ustalarımla çalışma şansım oldu bana kattıkları her şey için hepsine çok teşekür ederim.. Tiyatro alanında bir çok oyun da rol alarak sahneye çıkma şansı yakaladım hepsinde kendimi geliştirmem için çok çalıştım ve çalışmaya da devam ediyorum, çünkü hedefim ALTIN KELEBEK de EN İYİ ERKEK OYUNCU ödülünü alabilmek.. Şimdi ise tv dizilerin de internet dizilerin de sinema filmlerin de ve reklamlar da yer bulmaya başladım.. Sürprizler hemen hemen yolda diyebilirim..