Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı Konser Rotasını Doğu’ya Çevirdi

0
947
Ünlü çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, önceki gün Vadistanbul'da objektiflere yansıdı. Bayramı İstanbul'da geçiren ünlü çift, İstanbul'un sakinliğine dem vurarak, bu durum keyfini çıkarmak istediklerini dile getirdiler.

Ünlü çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Bayramı İstanbul’da geçiren ünlü çift, İstanbul’un sakinliğine dem vurarak, bu durum keyfini çıkarmak istediklerini dile getirdiler. Birlikte Galliard restorana giriş yaparak, uzun süre keyifli vakitler geçiren ünlü çift restoran çıkışı objektiflere poz verdiler.

 

 

Sinan Akçıl, “Bayramı İstanbul’da geçirmek istedik. İstanbul’un sakinliğini seviyoruz, kaçırılmayacak bir fırsattı.” Sözleriyle, bu durumdan bir hayli keyif aldıklarını dile getirdi ve sözlerine ekleme yaptı, “Konser maratonuna kaldığımız yerden devam ediyorum ama bu sefer batıya değil, doğuya olacak. Bu sefer ki rotam Mardin olacak. Tarihi yapısı, kültürü ve medeniyetleriyle bambaşka bir şehir Mardin. Ayrıca tüm sanatçı dostlarıma da çağrımdır. Doğu illerimizde daha çok konser vereceğim.” diyerek, Sinan Akçıl’ı doğu illerimizde artık daha çok göreceğimizi belirtti.

Burcu Kıratlı’nın ‘Akçıl’ yazılı kolyesi ise muhabirlerin dikkatinden kaçmadı.Çift daha sonra Göcek’de tatil yapacaklarını dile getirerek birlikte mağazaları ve reyonları dolaşarak alışveriş yaptı.