Ana Sayfa Magazin Şeyma Subaşı’ndan olay poz!

Şeyma Subaşı’ndan olay poz!

0
57
Son zamanlarda direk dansına merak saran Şeyma Subaşı, neredeyse her anını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmiyor. Subaşı, bu kez de amuda kalkarak poz verdi.

Instagram’da üç milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Subaşı’nın son gönderisi sosyal medyada gündem oldu.

AMUDA KALKIP POZ VERDİ

Her daim beslenmesine ve sporuna önem veren Subaşı, son zamanlarda direk dansına merak sardı. Subaşı, o anları da sık sık Instagram hesabından yayınlıyor. Kız arkadaşlarıyla direk dansı yapan Şeyma, amuda kalktı.

SEVGİLİSİNİN KUCAĞINDA POZ VERMİŞTİ

Mısırlı sevgilisiyle en özel anları sosyal medya hesabından paylaşım Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü’nde sevgilisinin kucağında olduğu bir fotoğrafı yayınlamıştı.

“BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM”

Şeyma, bir diğer paylaşımına, “Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim” notunu düşmüştü.

SANSÜRLEDİ

Fenomen, sevgilisinin kucağında bir poz daha paylaştı. Mısırlı iş insanının eli kalçasında olan Subaşı, kalça kısmını emojiyle sansürlemişti.

“TAMAMEN SENİNİM”

Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu, “Tamamen seninim” notuyla yayınlamış, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum almışt

afrika örgüsü afrika örgüsü fiyatları