ŞEYMA SUBAŞI ARAMIZDA BİR PROBLEM YOK 

0
1616
Son günlerin çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
 
Son günlerin çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Ablası ile buluşmaya geldiğini söyleyen Subaşı, çok konuşulan ve magazin gündemini de oldukça meşgul eden ev konusuna samimiyetle açıklık getirdi. Şeyma Subaşı yaptığı açıklamada, ” İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öylede oldu zaten.
Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Bende zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orda kalmaya devam etmek uygun değildi benim içinde. Bende şu anda 3 kişi rahat bir şekilde yaşayacağımız ev bakıyorum kendime. Ama gerçekten bunu tüm kalbimle söylüyorum ki, haberlere konu olduğu şekilde bir olay olmadı.
Bizim zaten Acun’la da aramızda herhangi bir problem yada olumsuz bir durum asla söz konusu değil.” açıklamasında bulundu. Ayrıca Şeyma Subaşı’nı karşısında gören sevenlerini kendisi ile uzun süre hatıra fotoğrafı çektirmeyide ihmal etmediler. Subaşı her zaman olduğu gibi sevenleri ile ayak üstü sohbet edip, onlarla da vakit geçirmeyi ihmal etmedi.