ŞEVVAL SAM YASAKLARDA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMAYALIM

0
310
Oyunculukta ve şarkıcılıkta ki başarısı herkes tarafından takdir edilen Şevval Sam, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Öğlen saatlerinde alışverişe gelen güzel oyuncu, hem mutfak alışverişi, hemde evi için dekorasyon ürünleri satan mağazalardan alışveriş yaptı. Hayvanlara, özellikle de sokak hayvanlarına duyarlılığını herkes tarafından bilinen Şevval Sam, ” bildiğiniz gibi artık yasaklar başladı. Hafta içi akşam 21.00 sonrası ve hafta sonları da tüm gün yasaklar geldi. Bu süreçte en azından imkanı olan evlerinin önüne su ve mama koyarsa sokaktaki hayvanlarda aç kalmazlar, zor durumda kalmazlar. Benim bu konuda hassas ve duyarlı insanlardan nacizane ricam budur.” açıklamasında bulundu.
YASAKLARDA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMAYALIM
 
Oyunculukta ve şarkıcılıkta ki başarısı herkes tarafından takdir edilen Şevval Sam, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi‘nde görüntülendi. Öğlen saatlerinde alışverişe gelen güzel oyuncu, hem mutfak alışverişi, hemde evi için dekorasyon ürünleri satan mağazalardan alışveriş yaptı. Hayvanlara, özellikle de sokak hayvanlarına duyarlılığını herkes tarafından bilinen Şevval Sam, ” bildiğiniz gibi artık yasaklar başladı. Hafta içi akşam 21.00 sonrası ve hafta sonları da tüm gün yasaklar geldi. Bu süreçte en azından imkanı olan evlerinin önüne su ve mama koyarsa sokaktaki hayvanlarda aç kalmazlar, zor durumda kalmazlar. Benim bu konuda hassas ve duyarlı insanlardan nacizane ricam budur.” açıklamasında bulundu.