Selin Süremen’ in konuğu.Aynur Turgut

0
1593
Cine 5 Ekranlarında yayınlanan "Güzellik Sektörünün öncüleri" adlı programa konuk olan Başarılı Makeup Artist Aynur Turgut, "10 yıldır Makyaj yapıyorum. Hala çok eksiğim var. Sürekli kendimi geliştiriyorum" dedi.

Cine 5 Ekranlarında yayınlanan “Güzellik Sektörünün öncüleri” adlı programa konuk olan Başarılı Makeup Artist Aynur Turgut, “10 yıldır Makyaj yapıyorum. Hala çok eksiğim var. Sürekli kendimi geliştiriyorum” dedi.

Güzellik Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan olan Selin Süremen, “Sizi Eğitim platformlarında ne zaman göreceğiz ?” sorusuna ise “Şu an Sektörümüzde çok fazla Eğitmen furyası var. İnsanlar çok bilinçsizce Eğitim alıyorlar. Ben şimdilik onları uzaktan seyretmeyi tercih ediyorum” diye yanıt verdi.

Batman da Kendine ait Güzellik salonunda faaliyet gösteren Turgut, Geçtiğimiz yıl Türkiye Berberler Kuaförler ve Güzellik salonu işletmecileri Federasyonunun düzenlediği Uluslararası Güzellik festivalinde, Selin Süremen in takım kaptanlığını yaptığı Profesyonel Makyaj ve Plastik Makyaj workshop sahnesinde mükemmel sanat eserleri yaparak büyük beğeni toplamıştı.
Sadece “Türkiye de değil Dünya genelinde Makyaj sanatçılarını takip ediyorum. Yabancılar bu işte daha başarılı” diyerek Eğitim e verilmeyen öneme değindi.