Selin Ciğerci Lüks Yaşamda Sınır Kural Tanımıyor! Bakın Bu Sefer Ne Yaptı?

0
847
Kendisini kozmetiğin kraliçesi ilan eden ve kazandığı onca parayla vergi rekortmenleri listesine girmeyi kafaya koyan Selin Ciğerci, Bodrum tatili için yola çıktı. Bodrum'da kendisine bir ev alarak kira vermekten kurtulan Selin Ciğerci, yolculuğunu özel tuttuğu jetle yaptı. Lüks araçlarını ise tırlarla Bodrum'a taşıttı.

Kendisini kozmetiğin kraliçesi ilan eden ve kazandığı onca parayla vergi rekortmenleri listesine girmeyi kafaya koyan Selin CiğerciBodrum tatili için yola çıktı. Bodrum’da kendisine bir ev alarak kira vermekten kurtulan Selin Ciğerci, yolculuğunu özel tuttuğu jetle yaptı.

Ancak Ciğerci, koronavirüs korkusu nedeniyle tarifeli uçağa binmek yerine özel jet kiraladı. Ciğerci, 14 kişilik özel jeti kiralamak için 17 bin dolar (116 bin TL) ödedi. Eşiyle uçaktan pozlarını paylaşan Ciğerci, “Çok heves ediyordum, korona işin bahanesi oldu” dedi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’ya ait 3 süper lüks otomobil ise bir lojistik firması tarafından tırla Bodrum’a götürüldü. Bodrum’da özel iskelesi ve havuzu olan, denize sıfır lüks villasına ulaşan Ciğerci, manzarayı da Instagram’dan paylaştı.