Şanslı Çocuklar’da Karne Heyecanı

0
746
Antalya Muratpaşa Lara Çağlayan semtinde hizmet veren Özel Şanslı Çocuklar Anaokulun da Şanslı Minikler 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı 1. yarıyılının Sertifikalarını neşeyle aldılar.

Bölgenin çift anadil de eğitim veren kurumu olan tam gün ingilizce eğitimiyle ayrıcalık yaratan;Okul öncesi 2 ve 6 yaş çocuklara oyun ve eğitimi iç içe vererek onları geleceğe umutla hazırlayan Özel Şanslı Çocuklar Anaokulu çocukların bireysel özelliklerinin farkındalığın da olan eğitim programlarını Çocukların sağlıklı gelişimleri için dizayn ediyorlar.

Şanslı Çocuklar Anaokulu Kurucusu Pınar Şenay CEYLAN `Biz ebeynlerden ziyade Çocuklarımızı mutlu etmek özbenliklerini kazanmaları için profesyonel eğitim kadromuzla hizmet veren bir okuluz.’dedi.

Şanslı Çocuklar Anaokulu Okul Müdürü Mine Emen ‘Milli ve manevi değerlerimizi yaşayıp yaşatarak, kitap okumakla, bilimin izinde araştırmakla, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin temeli olan 2 – 6 yaş Anaokulumuzda Şanslı Çocuklarımızı Geleceğe ve aydınlık yarınlarımıza güvenle hazırlıyoruz.’ Dedi