SANATÇILARIN REKLAMCISI MOON WORKSHOP YILIN EN İYİ DİJİTAL REKLAM AJANSI ÖDÜLÜNÜ ALDI

0
1657
Her yıl sanatçıların ödül aldığı Antalya Şehrine, Yılın En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülü Moon Workshop ile geldi. Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın, Ödülü Tuğba Özay’dan aldıktan sonra bu ödül Antalya’ya gururla gidiyor dedi.

Türkiye’de bir çok sanatçı ve iş adamının ödüllendirildiği gecede sanatçılara da ödül yağdı. Dijital PR çalışmaları Antalya’da yürütülen sanatçılar da (Ersan Er, Berna Tan, Marul Kafa) ödül yağmuruna tutuldu. Gecede, Altın Rehber Yılın Enleri Töreninde Türkiye’de genellikle sanatçılar ve yapımcılarla çalışan  Moon Workshop, En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülünü Aldı. Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Barçın, bu ödülü Antalya’ya götürmemizde çalışan emeği geçen tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum bu ödül Antalya’ya gidiyor dedi. Her yıl yüzlerce sanatçının ödül almak için geldiği şehre böyle güzel bir başarıyı götürmek salonda alkış aldı.

Moon Workshop dijital dünyayı yakından takip eden, sektörün tüm enstrümanlarını kullanarak özellikle gerilla marketing konusunda uzmanlaşmış, tam hizmet dijital pazarlama ajansıdır. Müşterilerinin cirosal değişimlerine odaklandığı için kazan kazan terimini ve iyi olan kazansın motto’sunu benimseyen bir yönetim anlayışı vardır. Moon Workshop Google Partner’dirve özellikle YouTube PR’ı konusunda uzmanlaşmış ve sertifikaları mevcuttur. Moon Workshop Antalya’da olmasına rağmen müşteri portföyünün metropol şehirlerinde olması ve Anadolu’da büyüyen şirketler arasında yer alması sebebiyle’de yıllardır Google’un Devr-i Alem Ajansı Statüsünde hizmet vermekte ve Google tarafından özenle desteklenmektedir.

 

Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın sözlerini bitirirken Dijital Pazarlama sektöründe yurt dışına açılacaklarınıyazılım ve dijitalleşme ihracatına başlayacakların sinyalini verdi. Türkiye’de özellikle anadoluda çok yetenekli gençlerin olduğunu onları keşfedip beyin göçünü engelleyeceklerini ve Ülkemizin dijitalleşme konusunda çok büyük başarılara imza atacağı öngörüsünü iletti.