Sanat ve iş dünyasından ünlü isimler heyecanla beklenen Ghost (Hayalet) Müzikali’nin galasında buluştu

20
871
90’lı yılların Hollywood efsanesi Ghost (Hayalet) 19 Ekim Cuma akşamı, Zorlu PSM’de perde açtı. Müzikleriyle romantizmin bambaşka bir boyutunun eklendiği müzikal, etkileyici efektler ve hikayesinin büyüsüne eşlik eden sahne kurgusuyla izleyicilere eşsiz bir performans sundu. 3 Tony adaylığı bulunan ve 28 Ekim tarihine kadar toplam 13 performans için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak olan Ghost’un ilk gecesinde müzikali izlemeye gelenler arasında sanat ve iş dünyasından Aslı Ekşioğlu, Boran Kuzum, Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Ebru Şallı, Gülriz Sururi, Hande Soral, Melisa Sözen – Harun Tekin, Sedef Avcı – Kıvanç Kasabalı, Ece Vahapoğlu, Sitare Akdilek ve Şebnem Bozoklu gibi isimler de vardı..

Sam ve Molly karakterleri aracılığıyla sınır tanımayan ölümsüz ve sınır tanımayan bir aşkı anlatan, zamanın kült filmlerinden Ghost, güçlü performans ve özel efektler aracılığıyla tutkusunu izleyenlere daha da çok hissettiren müzikal versiyonuyla 13 performansla Zorlu PSM’ye konuk oluyor.

19 Ekim Cuma akşamı ilk performans için seyirci karşısına çıkan, etkileyici efektler ve hikayesinin büyüsüne eşlik eden sahne kurgusuyla izleyicilere eşsiz bir performans sunan müzikal, zamanın en romantik şarkılarından “Unchained Melody” gibi soundtrackleri dışında, müzikale özel bestelenen parçaları da izleyicisiyle buluşturuyor.

Perde açtığı ilk gecede izleyicileri büyüleyen müzikali izlemeye gelenler arasında sanat ve iş dünyasından Aslı Ekşioğlu, Boran Kuzum,Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Döne Otyam, Ebru Şallı, Ece Vahapoğlu, Esra Ekmekçi, Hande Soral, Gülriz Sururi, Melisa Sözen – Harun Tekin, Neslihan Sadıkoğlu, Nora Kalpakçıoğlu, Pelin Özkan, Saffet Emre Tonguç,Sedef Avcı – Kıvanç Kasabalı, Sedef İybar, Sitare Akdilek, Şebnem Bozoklu, Zeynep Özyılmazel gibi isimler de vardı..

20 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz