Özge Bitmez, karantina sürecinde seyahatlerine ara verdi

0
1848
Sosyal medyadaki paylaşımları ve seyahatleri ile olay yaratan ünlü fenomen Özge Bitmez, karantina sürecinde seyahatlerine ara verip eve kapanmak zorunda kalsa da seksi pozlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

 

Her sene Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok yerine yaptığı seyahatleri takipçileri tarafından ilgiyle izlenen Özge Bitmez‘in 2020’nin Nisan ayında da durağı yine Amerika olacaktı. Miami, Las Vegas ve Los Angeles gibi şehirleri gezecek olan Özge’nin en önemli planı ise Kaliforniya‘da her yıl düzenlenen ünlü müzik festivali Coachella’ya katılmaktı. Fakat Corona salgını nedeniyle Coachella’nın Ekime ertelenmesi ve ardından gelen seyahat kısıtlamaları sonucunda Özge’nin planları da ertelenmek zorunda kaldı.

Yazı, güneşi, denizi ve tatil yapmayı çok özlediğini belirten Özge, özellikle de Coachella planlarını ertelemek zorunda kaldığı için üzgün olduğunu, ayrıca Miami’deki arkadaşlarını da çok özlediğini ve onlarla görüşüp eğlenme planlarını ertelemek zorunda kaldığı için de ayrıca üzgün olduğunu söyledi. Bu zorlu karantina günlerinde takipçilerinden ayrı kalmamak için seksi pozlarına evinden devam eden Özge Bitmez, bir yandan takipçilerini ve sevenlerini de evde kalmaya ve tedbirli olmaya davet ederken, diğer yandan da salgının sona erip karantinanın kalkmasının ardından çok özlediği seyahatlerine devam etmek için planlarını şimdiden yapıyor.