Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin İkilisinden Flaş Gelişme

Uzun süre aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin'in ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Yeni iddialara göre Oğuzhan Koç, sevgilisinin gönlünü almak için her yolu deniyor.

0
695

Uzun süre aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Yeni iddialara göre Oğuzhan Koç, sevgilisinin gönlünü almak için her yolu deniyor.Uzun süredir aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, ayrılık haberleri ile magazin gündemine geldiler… Ayrılık haberlerinin ardından eski aşıkların barışma iddiaları gündeme geldi.

OĞUZHAN KOÇ BARIŞMAYA MI ÇALIŞIYOR?

İddialara göre Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin‘in gönlünü alabilmek için elinden geleni yapıyormuş… Önceki gün Çeşme sokaklarında objektiflere yansıyan Oğuzhan Koç, eski aşkı Tanrısevsin hakkında gelen sorular karşısında öyle bir köşeye sıkıştı ki iddialar yeniden alevlendi. Kankası İbrahim Büyükak’la erkek erkeğe gittiği Çeşme tatilinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Net bir şekilde hayır ya da evet demeyen Koç, kafaları iyice karıştırdı ve bu konularda ben konuşmayayım dedi.