Nur Kübra Yıldız Kapadokya Fashion Week’de göz doldurdu!..

0
830
Kapadokya Fashion Week'e katılmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen mankenler, Yunak Evleri'nde düzenlenen defilede boy gösterdi.

Nevşehir’in Ürgüp ilçesindeki mağara evleriyle ünlü Ürgüp Yunak Evleri’nin ev sahipliğinde, geçen cuma günü Avrupa Afrika Avrupa Moda Haftası’nın (AFWEU) organizasyonu ile başlayan Kapadokya Fashion Week, dün mankenlerin defilesi ile devam etti.

36 ülkeden Kapadokya’ya gelen 40 manken,  arasında Nur Kübra Yıldız modacılar tarafından begenildi

Etkinliğe katılan misafirler defileyi ilgiyle izledi. AFWUE CEO’su Aydın Açık, Kapadokya Fashion Week’in başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için aylar süren ciddi bir hazırlık süreci geçirdiklerini söyledi.

Kapadokya bölgesinin tarihi ve doğal zenginliklerinin Kapadokya Fashion Week ile yapıldığını belirten Açık, 180 kişilik bir ekibin çalışması ile gerçekleşen etkinlikte hedeflenen başarıya ulaştıklarını belirtti,

Açık, Kapadokya Fashion Week´i gelecek yıldan itibaren ilkbahar ve sonbahar olarak iki kez düzenleme kararı aldıklarını kaydederek, Kapadokya bölgesinin dünyaya tanıtımına daha fazla katkı sunmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.