Merve Özbey: Dört çocuk istiyorum!

0
1398
Bir süredir evden çıkmayan Merve Özbey, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak'ın Instagram yayınına konuk oldu. Evliliği hakkında konuşan Özbey, çocuk isteğinden bahsetti.

Ardından Aşkım Kapışmak, şarkıcıya “Çocuk geliyor mu?” diye sordu. Özbey, “Keşke. Ben çok istiyorum. Çocuk yapmanın çok bencil olduğunu düşünüyordum. Evlendikten sonra çok mutluyuz ama çocukla taçlandırmak çok güzel olur.”

“Allah en hayırlı zamanda nasip etsin. Kendim tek çocuk büyüdüğüm için 3-4 tane çocuk isterim. Aile olmak çok güzel bir şey. Çok kalabalık bir aile olalım istiyorum” cevabını verdi.

Kapışmak’ın “Evlendiğin gibi karantinaya girdin. Cicim ayları nasıl geçiyor?” sorusunu şarkıcı, “Balayı bir anda karantinaya dönüştü. Ben çok aşık olarak ve çok severek evlendim, en büyük lüksüm bu. Çok da sevildiğime eminim. Kenan (Koçak) işi dolayısıyla evden çıkıyor. Ben de evde kalarak, bu dönemde büyük bir sınavdan geçiyorum” diyerek, cevapladı.

Evlilikte mükemmeliyetçilik olduğunu düşünmediğini belirten Özbey, “Eşinin sevmediği ya da senin sevmediğin istemediğin şeyler olabiliyor, o anda birinin anlayışlı olması gerekiyor” dedi.

Karantina süresince sahnelere ara veren şarkıcı, “Alkış almamak, alışmışsan dünyanın en kötü şeyi” dedi. Sohbetin ilerleyen dakikalarında Kapışmak ve eşinin ısrarıyla yayına katılan Kenan Koçak, karantina bittiğinde eşi Merve Özbey ile Barselona’ya gideceklerini söyledi.

“Bir sanatçının eşi olmak çok zor bir şey. Güzel yanları da var ama çok zor” diyen Koçak, yayında eşi Merve Özbey’den ‘Devlerin Aşkı’ şarkısını istedi.

Merve Özbey, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Kenan Koçak ile 9 Şubat tarihinde görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Çift, Zincirlikuyu’daki Raffles Hotel’de gerçekleşen düğün töreni için 600 bin lira harcadı.