Markanın yaratıcısı Rezzan Çeşnigil kimdir?

0
52
Evinizin havasını değiştirecek en güzel mumlar: Soul Candles Kokusu olmayan bir evin dekorasyonun tamamlanmış sayılmaz. Mis kokulu bir hayat sürmek için en güzel mumları keşfedin.

Rezzan Çeşnigil eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Lisans da tamamladıktan sonra Marmara üniversitesi nde işletme ve Mimar Sinan Üniversitesinde pedagoji eğitimi almıştır.20 yıldır güzellik ve estetik sektöründe (plâstik cerrahi medikal estetik saç ekimi estetik diş hekimliği)koordinatör olarak görev almıştır.

Estetik koçu olarak devam eden sürecinde danisanlarının kendı ihtiyaçları doğrultusunda doğru tedavi ve işlemi almasını sağlamıştır.Pandemi döneminde görev aldığım klinikten ayrıldıktan sonra kendimi şifalamak adına bazı eğitimler aldım. Zihin yönetimi (NLP) ile yıllardır kurumsal kosturmacalarin ardından dinginliği yakaladım. Sonrası astrologlardan yol gösterici rehberliğine güvendiğim tarot eğitimleri aldım. Pandül (sarkaç )eğitimi ile birlikte enerji temizlemeyi çakra dengelemeyi öğrendim. Sifacının yolu eğitimlerim atölyelerde devam ediyor. Ayrıca Nefes terapistligi eğitimim henüz bitti. Yakında nefes terapistligi çalışmalarına da başlayacağım. Manevi olarak sifalandıran bu eğitimlerde isteğim yaparken Keyif alacağım bir işe sahip olmaktı.