KORAY AVCI , KADINA ŞİDDETİ KINIYORUM”

0
1480
Başarılı şarkıcı Koray Avcı, geçtiğimiz gece Kartal İstMarina Jolly Joker'de sahne aldı. Yoğun bir konser takvimine giren ve turnesinin 12.gününde İstMarina'da konser veren Avcı,tam gaz konserlerine devam ediyor.
Başarılı şarkıcı Koray Avcı, geçtiğimiz gece Kartal İstMarina Jolly Joker’de sahne aldı. Yoğun bir konser takvimine giren ve turnesinin 12.gününde İstMarina’da konser veren Avcı,tam gaz konserlerine devam ediyor. Bitmek bilmeyen enerjisiyle dikkat çeken Avcı ” Bugün turnemizin 12. günü ve biz durmaksızın sahne alıyoruz. Ama çok mutluyuz ve enerjimiz yüksek. Bugün çok güzel bir gece yaşatacağınıza söz veriyorum. Fakat sizden tek istediğim şarkılarıma eşlik edin ve eğlenmenize bakın” diyerek konserine start verdi.

Konser alanını dolduran binlerce kişi Avcı’nın seslendirdiği şarkılara eşlik etti.Kendi şarkılarının yanı sıra,Neşet Ertaş’tan Zeki Müren’e, Cem Karaca’dan Müslüm Gürses’e kadar pek çok sanatçıların eserlerini de söyledi. Uzun saçlarıyla tanınan Koray Avcı, şarkı arasında cebinden tarağı çıkarak saçlarını taradı.
Bu hareketiyle sevenlerini şaşırtan Avcı,”Eskiden bu bölümde şiir okuyordum ama kimse şiirlerime eşlik etmeyince bende saçlarımı tarıyorum.” diyerek espri yaptı.Daha sonra Avcı,” Tabi bu işin şakası.Eğer bir kadın saçlarını uzun uzun tarıyorsa sıkıntı vardır, demektir. Ama kısa tarıyorsa sorun yok demektir. Buradan kadına kalkan eller kırılsın demek istiyorum ve kadına şiddeti kınıyorum” diyen Koray Avcı’yı sevenleri takdir etti.