INSTAGRAM’IN STİL İKONU OLABİLİRSİNİZ…

0
1570
Dilara Kırmıt’n Projesi ! Instagram’ın en yeni ve en iddialı stil yarışması ‘Ben Bugün Ne Giydim?’ başlıyor.

INSTAGRAM’IN STİL İKONU OLABİLİRSİNİZ… FashionTV tarafından yılın en iyi bloggerı seçilen Dilara Kırmıt’n Projesi ! Instagram’ın en yeni ve en iddialı stil yarışması ‘Ben Bugün Ne Giydim?’ başlıyor.

 

Televizyondaki stil programlarının rakibi olmaya aday yarışma, birbirinden özel hediyelerle her ay dereceye giren yarışmacıları ödüllendirecek. Instagram’da stil ikonu olmayı hedefleyen herkesin katılabileceği yarışmada birincilere güneş gözlüğü, ikincilere parfüm, üçüncülere ise jean pantolon hediye edilecek.

 

Stil ve İmaj Danışmanı Dilara KIMIT tarafından her aybaşında düzenli olarak stil sahibi kadın ve erkeğin seçileceği Ben Bugün Ne Giydim’e katılmak çok kolay. Çekilen fotoğrafları #BenBugünNeGiydim hashtagi ile paylaşan herkes hediye kazanmaya hak kazanacak. Instagram’ın en yeni ve en iddialı stil yarışması Ben Bugün Ne Giydim? fark yaratmaya devam ediyor. Stiline güvenen ve ‘Tarzım tüm Türkiye tarafından konuşulsun’ diyenlerin yarışması Ben Bugün Ne Giydim? ilk üçe giren yarışmacılara birbirinden özel hediyeler kazandıracak. Fotoğraflarını Instagram’da #BenBugünNeGiydim hashtagi ile çekip paylaşan herkes yarışmaya katılabilecek.