İç çamaşırı rengine göre seks analizi!

0
178
En seksi iç çamaşırı nasıldır? En seksi iç çamaşırı ön sevişmeye çağıran iç çamaşırıdır. Karaktere göre jartiyer de olabilir, toplarla süslü deri bantlar da. Ne hissetmek ve ne hissettirmek istediğinizi bilmeniz, seçimlerinizi etkileyecektir. Ayrıca güzel kokarsanız, kötü bir iç çamaşırını dahi affettirebilirsiniz, bu da benden size tüyo.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Beyaz
Saflık, temizlik demektir. Bu olgu, sekste yerini sıradanlığa, durağanlığa ve rutinliğe bırakır. Beyaz, sekste tecrübesiz kişilerin çokça tercih ettiği bir renktir. Çekinme vardır beyazda. Gün ışığını kullanamamak, yani karanlıkta sevişmek, partner ya da eş yanında çıplak gezememek, yorgan altında iş bitirmek vardır. Aşırı yoktur, defalarca birlikte olmak yoktur, birlikteyken yorulmak hiç yoktur, görev yapılır, sona erince eşler sırtlarını dönüp uyur.Temizlik bağımlısıdır. Yatağa hep banyodan sonra girer. Beyazda işin içine biraz saten karışınca ise işler değişir. Daha seks kokan bir havaya bürünür ortam.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Gri
Hayatta çok sıradan ve tercih edilmeyen bir renktir. Ortada kalmıştır. Ne doğuludur ne batılı. Kimse nerede ne yapacağını bilemez griyi sevenlerin. Yatakta ise bu iyi bir şeyi işaret eder; sürprizleri.Sekste, görünürde amaç sadece sevişmektir, fakat ona uygun bir zaman, uygun bir mekan ve uygun bir partner hazırlarsanız performansa bakıp şaşırırsınız. Gri, şaşırtan etkiler yaratan bir renktir. Azgın teke, gri seçenlerin sendromudur. Frekansı tutturduğunda hayat cinsellikten ibarettir.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Kahverengi
Hayatta tutarsızlık ve güçsüzlük göstergesi olsa da geyşa ruhuna sahip olan tek renktir. Kahverengi bir seksi benimseyen, karşısındakinden emir almak ya da onun söylediklerini yerine getirmekten haz alır. Onu mutlu etmek cinsellikte de amaçtır. Sevgi en yüksek seviyededir.Sözden çok etkilenir. Şevke getirebilmenin tek yolu ona söylenen onay sözleridir. Romantizm kokar, sevişmese de yatıp uymak, elini tutmak, onun kokusunu hissetmek çok özeldir. Sevişmeden sonra da el ele tutuşup uyur. Asla arkasını dönüp de yatmaz. Hisseder, hissettirir.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Kırmızı
Şehvet ve tutku rengidir. Havada karada partneri ile ilişki ister ve yaşar. İkna etme gücü çok yüksektir. Aşk için kavga edebilir, tartışabilir, sahiplenir ve partnerini her daim korur. Partnerinden hayır cevabı aldığında hayal kırıklığına uğrar ama sonuna kadar gider, hemen tahrik olabilir, yeniliklere açıktır ve bu konuda hep arayış içindedir. Sınırlarını çizmek zordur. Şaşırtıcı ve ateşleyicidir. Kırmızıya dair algılardan biri de basit ve ucuz göründüğüdür. Hatta yalnızca bu nedenle tercih etmekten çekinen kadınların sayısı oldukça fazladır.

İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Oysa erkeklerin basit kadınlardan hoşlandığı ve onlar için eşlerini aldattıkları da bir o kadar sık konuşulur. Yatakta hafif meşrep görünmenin inanın erkek için hiçbir sakıncası yoktur, kırmızı bu anlamda da kadınlar için kurtarıcıdır. Kırmızının yaratabileceği basitliği biraz kırmak ve yumuşatmak içinse onu makyajsız sade bir yüzle kullanmak ya da sade ve şık geceliklerle tamamlamak mümkündür. Kırmızı, morla yarışsa ve son zamanlarda yarışta aslen geride kalsa da bu işin emektarıdır.Hem kırmızıya sığınmak hem de asil görünmek isteyenler içinse tek öneri: Bordo. Bordonun kışkırtıcı ama mesafeli etkisi.

İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Mavi
Boğa burcu erkeği gibi evine, eşine ve ailesine bağlı naif yapıdadır mavi. Duygusallık had safhada, incitmemek tek amaçtır. Ön sevişmeyi uzun tutan nadir renklerdendir. Kadına ve erkeğe önem verir.Sekste “ben” kavramından ziyade “biz” kavramını oturtmuş, evliliği yıllarca devam ettirebilen ve bu ortamı sonsuza kadar yaşatabilen bir renktir. Karşısındaki onun için hep tektir ve özeldir. Seksi ön planda tutmaz, sevgi, şefkat ve bağlılık daha önemlidir. Ama seksi yabana da atmaz.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Mor
Artık cinsellikte kırmızının tahtına oturmuş olan mor, tutkunun ve bağlılığın patronu, ihtirası da içinde bulunduran kompleks bir renktir. İşte, evde, sosyal çevrede, her yerde parmakla gösterilen bu kişiler cinsel hayatta da en üst noktadadır. Karşı cinsle eşzamanlı haz almak için elinden geleni yapar ve fantezilere son derece açıktır.Partneriyle arasındaki ilişki çok güçlü olur ve mutlu eder, bunu önemser. Küçük ayrıntılar ve sorunlar onun kararlı olduğu bir noktada ilişkiye asla zarar veremez. Tam manasıyla idealdir. Morun tonlarının fazlalığı da avantajlarından biridir.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Pembe
Pembe, yeteri kadar var olmadığını düşünenlerin sığındığı bir renktir. Masumiyet maskesi ya da saflık istemi olabilir. Sandığı gibi tutku barındırmaz. Çocuksu bir etki yaratmak, cinsellikte yaş avantajı kazanmak ve genç görünmek isteyenlerin tercih ettiği bir renktir.  Romantizm yüklü sevişmeler için ideal renk olduğunu söyleyebiliriz, şehvet çok yüksek değildir ancak sıcak dokunuş yoğunluğu da ayrı bir tat verir.Pembenin fuşyaya dönen göz alıcı ve koyu tonları ise ‘kandırmaca’ anlamı taşır. Çocuksu görünen şehvetli genç kadın sürprizleri barındırır ve bu yönüyle erkek için son derece etkileyicidir. Ayrıca pembe iç çamaşırı kullanmaktan hoşnut olanlar, onu sertleştirmek için çok daha dekolte modellere de rağbet edebilirler. Bir yönüyle de sinsi seksin rengidir pembe.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Sarı
İki tür insan vardır. Birinin aldatması ya da cinsel birliktelik yaşaması için zaman, mekan ve kişinin önemi yoktur; potansiyeli her şartta mevcuttur. Diğer insan ise şartlar çok uygun olduğunda bunu yapar. Sarı, cinselliği ikinci şekilde yaşar. Onun için her şey dört dörtlük olmalıdır. Ya mükemmel ya hiç mantığıyla cinselliği yaşar.Karşı taraftan gelen teklifi değerlendirir ama kendisi ilk teklifte asla bulunmaz. Cinsellik tutkuyla birleşmez, görev inancıyla ama sonucunun müthiş olmasını arzulayarak başlar. Her ilişki sonrası kendi kendine vay be dedirtecek sonlar yaşamayı ister ve yaşar da.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Siyah
Gerçek hayatta dominant karakterin, gücün ve baskının rengi olan siyah, cinsellikte de şehvetin ve baskının rengidir. Ben merkezli olan siyah, kahverengi ile bir uyum oluşturur.Sınırı yoktur. Yer, zaman, mekân tanımadan partneriyle seks yapmak isteyebilir. Hep şaşırtır. Yatakta ne kadar sert ve haşinse günlük hayatta bir o kadar yumuşak ve mülayimdir. Bu rengin yatakta bu kadar sert ve cinsellik kokan bir kişi olduğu kimse tarafından tahmin edilemez.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Turuncu
Cinselliğin sınırlarını zorlayan fantezilere çok açık hatta onsuz yapamayan bir renktir. Duygularını açıkça dile getirebilen ve her sekste mutlaka farklı bir hikaye ile yatağa giren turuncu, uçlar rengidir. Farklı olmak, farklı geçirmek ister her ilişkisini. Bu yüzden fazla partnerleri olabilir.Seks esnasında konuşmayı severler, serttirler. Bu, partnerine zarar verme boyutuna kadar gidebilir. Saçını çekme, ısırma, emme, sıkma olabilir. Bunu o kadar keyifle ve fark ettirmeden yapar ki zamanla eşi bu duruma alışabilir.
İç çamaşırı rengine göre seks analizi!Yeşil
Sadıktır bu renk. Partneriniz yeşilciyse asla ihanetten şüphelenmeyin. Temizlik, saflık, masumiyet rengidir. Partnerine güven verir, güven bulmak da ister. Kendisi çok sade ve basit olduğu için cinsellikte partnerini karmaşık ve dominant ister, olayı başlatan hep karşı taraf olmalıdır.Mis koku ve temizlik tutkusu seksten daha ön plandadır. Biraz karışık ve anlaşılmaz oldukları için karşı tarafı abondene edebilir, tutarsızlıktan daha geride olan bu durum partneri tarafından ilginç bulunduğu için kişiye avantaj sağlar.

İç çamaşırı rengine göre seks analizi!