HIZLI ALIŞVERİŞ

Bir dönem yeşil sahalarda oynadığı futbolla adından söz ettiren, başarılı yorumcusu Tümer Metin, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Metin, yaklaşık 10 dakika kaldığı Beymen mağazasında, hızlıca alışverişini tamamlayıp AVM'den ayrıldı. Aracına binmeden ayak üstü muhabirlerle sohbet eden Tümer Metin, daha sonra aracına binerek AVM'den ayrıldı.

0
735

Bir dönem yeşil sahalarda oynadığı futbolla adından söz ettiren, başarılı yorumcusu Tümer Metin, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Metin, yaklaşık 10 dakika kaldığı Beymen mağazasında, hızlıca alışverişini tamamlayıp AVM’den ayrıldı. Aracına binmeden ayak üstü muhabirlerle sohbet eden Tümer Metin, daha sonra aracına binerek AVM’den ayrıldı.

RİCARDO QUARESMA
 
TARZI İLE İLGİ ODAĞI OLDU
 
Portekiz ve dünya futbolunun yıldız isimlerinden birisi olan Ricardo Quaresma, önceki gün eşi ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tarzıyla her zaman dikkatli bakışları üzerine toplayan Quaresma, yine farklı ve spor tarzı ile ilgi odağı olmayı başardı. Meydan katında bulunan mağazaları dolaşıp alışveriş yapan yıldız futbolcuya futbol severlerde yoğun ilgi gösterdi.