Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk mı yaşıyor?

0
676
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığı birçoğumuzu şaşırtmıştı. Beklemediğimiz bir anda gelen bu ayrılıktan sonra Hande Erçel kendini işine verdi. Kerem Bürsin'le yeni bir diziye başlayan Erçel, Bürsin'le aşk mı yaşıyor yoksa? Gelin Molatik olalım...

Beklenmedik yerden gelen sınav sorusu gibiydi

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığı birçokları için sürpriz oldu. Beklemediğimiz yerden gelen sınav sorusu gibiydi bu ayrılık. Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur’un bir hayranıyla yeni bir aşka yelken açmasının hemen akabinde tüm gözler Hande Erçel’e de çevrildi. Erçel, Murat Dalkılıç’tan sonra yeni bir aşka başlayacak mı, başlamayacak mı derken akıllara hemen Erçel’in yeni dizisindeki partneri Kerem Bürsin geldi.

 

 

Sık sık Kerem Bürsin’li paylaşımlar geliyor

Erçel ve Bürsin ikilisi yeni başlayan bir dizide başrolü paylaşıyorlar. Erçel yine her zamanki gibi eleştiri toplayan oyunculuğuyla ekranlarımızı süslüyor. Ama Erçel’e yakışan bir proje bu dizi. Keza Kerem Bürsin de kendisine ‘cuk’ oturan bir rolle karşımızda. Hande Erçel, sık sık Kerem Bürsin’li sosyal medya paylaşımlarına imza atıyor. “Kereeem”li, “Handeee”li bu paylaşımlar elbette dizi setinden çekiliyor. İkilinin diyalogları yüz güldüren cinsten. “Ne kadar da yakışıyorlar birbirlerine” dedirtiyorlar.

 

 

Neden illa araya aşkı karıştırıyoruz?

Buraya kadar her şey normal. Ama Merve Boluğur’un yeni bir aşka yelken açmasının hemen üzerine Hande Erçel’in de Kerem Bürsin’li fotoğraflar paylaşması “Acaba” dedirtiyor tabii. Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk mı yaşıyor? Bence değil. Onları birbirine yakıştıran çok ancak ben onların, yeni projelerinin tanıtımını yaptıklarını düşünüyorum. Birbirleriyle eğleniyorlar, iyi arkadaş olmuşlar ve bir yandan da dizilerinin tanıtımını yapıyorlar. Neden illa aşk üzerinden değerlendiriyoruz bir kadın ve bir erkek yakınlaşmasını? Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın daha sonra “Yok öyle bir şey” dedikleri Oscar’daki romantik havalarından gerekli dersleri çıkartmış gözükmüyoruz. Hayır arkadaşlar, bir kadın ve bir erkek, projelerinin tanıtımı için yakın gözükebilir, hatta çok yakın iki arkadaş da olabilir. Neden illa araya aşkı karıştırıyoruz?