HAKAN ALTUN ŞARKILARIYLA BÜYÜLEDİ SEVDALISI OLANLAR KIYMETİNİ BİLSİN

0
1294
Arabesk müziğinin güçlü sesi Hakan Altun, geçtiğimiz akşam İstMarina Jolly Joker'de sahne aldı. Biletlerin günler öncesinden tükendiği konserde yaklaşık iki bin kişi sevilen şarkıcıyı dinlemeye geldi. 'Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum' şarkısı ile programına başlayan Hakan Altun, akıllara kazınmış unutulmaz şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen sevenlerine müzik dolu bir gece yaşattı.  

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala herkesin Sevgililer Günü’nü kutlayan Hakan Altun, “Malum Şubat ayındayız. Sevgililer Günü yaklaştı. Şimdiden bu özel gününüzü kutluyorum. Yanında sevdalısı olanlar kıymetini bilsin.

 

Hiç ayrılmasınlar değerini bilsinler.” ifadelerinde bulundu. Yalnız olanlara da nasihat veren Hakan Altun, “Şimdi yalnız olanlar da bu söyleyeceğim şarkıya eşlik etsinler. Ne de olsa bir şeyi kırk kez söylersen olurmuş.” diyerek ‘Aşk Lütfen Gel’ şarkısını söyleyen başarılı şarkıcı hayranlarını kahkahaya boğdu.

Üç saat kaldığı sahneden alkışlar eşliğinde inen Hakan Altun,seyircilerin yoğun isteği üzerine tekrar sahneye geri dönerek, ‘Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum’ şarkısını bir kez daha söyledi.