GÖKSEL Benden Bir Boksçu Çıktığına İnanamıyorum

0
1231
Pop müziğin sevilen ismi Göksel, önceki gün Vadi Açıkhava sahnesinde gerçekleşen muhteşem bir yaz konserine imza attı.
Pop müziğin sevilen ismi Göksel, önceki gün Vadi Açıkhava sahnesinde gerçekleşen muhteşem bir yaz konserine imza attı. Geçtiğimiz haziran ayında yayınlanan ‘Hiç Yok’ adlı single’ını ilk defa Vadi Açıkhava sahnesinde seslendirdi. Övgü dolu sözlerle bahsettiği Vadi Açıkhava sahnesinin ambiyansına hayranlığını anlatan Göksel, kendisi hakkında da önemli açıklamada bulundu.


‘Hiç Yok’u Bende Çok Sevdim

‘Hiç Yok’ şarkısı hakkında açıklamada bulunan Göksel, “Henüz çok yeni bir şarkı ve henüz sahnede söylemedim. Çok güzel tepkiler aldım şimdiye kadar ve bende bu şarkıyı çok sevdim. Uzun yıllar kalacağına inanıyorum ve birazdan sahnede seyirciden alacağım tepkiyi de merak ediyorum. İzleyiciyle söylemenin tadı bambaşka.” Diyerek, yeni şarkısı hakkındaki duygularını paylaştı. Daha sonra sosyal medyada sanatçı dostlarının yeni şarkısına verdikleri destekler sorulduğunda, “Genel dinleyiciden de çok güzel tepkiler geldi. Radyolar çok fazla destek oldu. Dijital platformda da yayınlanmasının etkisi oldu.” Dedi.Bende İçimdeki Başka Bir şeyi Keşfettim

Muhabirlerin, Göksel’in sahne şovlarındaki değişiminden bahsedilince, “Önceleri hep benimle dansın ne alakası var diye düşünürken, gittikçe müziğimde başka bir şeye dönüşmeye başladı. Bütün bir konser boyunca değil ama gerektiren şarkılarda, dansçılarım ile birlikte küçük koreografiler oluşturduk. Onların benimle olması çok hoşuma gidiyor. Bende içimdeki başka bir şeyi keşfetmiş oldum. Dans dersi almadım ama bedenimle ilgili çok fazla çalışma yaptım. Yıllardır sahnede olduğum için bir şekilde dans ediyorum. O konuda bir iddiam yok ama kendi şarkılarımın duygularına uygun bir performans yapabiliyorum.” İfadesinde bulundu.

Benden Bir Boksçu Çıktığına İnanamıyorum

Söz arasında boks sporuna ilgi duyduğunu ve yaptığını söyleyen ünlü şarkıcıya neden boks yaptığı sorulunca, “Çünkü çok zevkli, bana iyi geliyor. Oldukça sakin görünüyorum. Ama içimde çok sinirli biri var, onu da atıyorum bu sayede. Terapi gibi oluyor ve bedenimi çok dinç ve diri tutmama sebep oldu..Bu güne kadar yaptığım en zevkli spor. Benden bir boksçu çıktığına bende inanamıyorum.” Diyerek, kendisi hakkında öz eleştiride bulundu. Daha sonra sevenlerini bekletmek istemeyen ünlü popçu, sahneye çıkarak Vadi Açıkhava sahnesinde İstanbullulara unutulmaz bir akşam yaşattı.