Gökhan Çıra’dan Selin Ciğerci’ye inanılmaz sürpriz!

0
810
Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci, 2 yıllık birlikteliğinin sonunda 28 Ekim 2019 tarihinde futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi. Ciğerci ve Çıra'nın mutlulukları gözlerinden okunurken çift en romantik anlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Sık sık eşine sürprizler yapan Çıra, karantina günlerinde doğum gününde jest yapmayı atlamadı.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci, 2 yıllık birlikteliğinin sonunda 28 Ekim 2019 tarihinde futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi. Ciğerci ve Çıra’nın mutlulukları gözlerinden okunurken çift en romantik anlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Sık sık eşine sürprizler yapan Çıra, karantina günlerinde doğum gününde jest yapmayı atlamadı.

Gökhan Çıra eşi Selin Ciğerci’nin yeni yaşı için bütün evi kırmızı gül yaprakları ile donattı. 36 yaşına basan Selin Ciğerci, eşinin sürprizleri karşında mutluluktan havalara uçtu. Genç milyarder Kylie Jenner’ın geçtiğimiz Ekim ayında ayrıldığı rapçi sevgilisi Travis Scott’un kırmızı gül sürprizi futbolcu Gökhan Çıra’ya ilham kaynağı oldu. Çıra eşiyle beraber yaşadıkları dubleks evin merdivenleri dahil olmak üzere bütün odalarını kırmızı gül yaprakları ile kaplamayı tercih etti.