EYE CONNECTION’DAN MAVİ IŞIĞIN ZARARLARINDAN KORUNMAK İÇİN ÇOK ÖZEL BİR GÖZLÜK KOLEKSİYONU

0
454
Pandemi sürecinde, cep telefonu, bilgisayar gibi dijital ekranlarla her zamankinden daha fazla zaman geçiriliyor. Dijital ekranların yaydığı mavi ışığa çok uzun süre maruz kalmanın sağlığımız üzerinde olumsuz etkilere yol açtığını ifade eden uzmanlar, göz yorgunluğu, konsantrasyon eksikliği, uyku bozukluğu olarak tanımlanan bu sorunların önüne geçebilmek için ekran karşısında mavi ışığı filtreleyen gözlüklerin kullanılmasını öneriyorlar.

Eye Connection Optik, BLUE LIGHT KOLEKSİYONU ile her yüz tipine uygun, özel materyallerden üretilen ve mavi ışığı yaklaşık %30 oranında filtreleyen gözlükleri müşterilerine sunuyor. Blue Light Koleksiyonundaki gözlükler numarasız camlardan oluşuyor ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Eye Connection Online Eğitimle Birlikte Ekrana Kilitlenen Minikleri De Unutmadı

Uzaktan eğitime geçiş ve evde geçirilen sürenin artmasıyla birlikte çocukların da dijital ekranlarla etkileşimi yükseldi. Eye Connection Optik’in Blue Light Koleksiyonunda çocuklara uygun seçenekler de yer alıyor. Hafif ve dayanıklı çerçevelerden üretilen bu gözlükler çocuklar için maksimum konforu sağlarken, gözlerini de mavi ışığın etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.

Numaralı Gözlüklerinizi Mavi Işık Korumalı Tercih Edin

Numaralı gözlük kullananlar için de mavi ışıktan korunmak mümkün. Camların üretim aşamasında, mavi ışık filtresi kolaylıkla uygulanabiliyor. Böylece, gözlük değiştirmek zorunda kalmadan aynı korumayı elde etmek mümkün oluyor.