Eda Taşpınar’dan aşk itirafi geldi!

0
584
Tatiline verdiği ara için, sıkıldığnı söyleyen Eda Taşpınar, "Bu sene biraz değişik oldu. Sınırlar açılmadığı için rotamı Çeşme’ye çevirmek zorunda kaldım. Alaçatı da çok sevdiğim bir yer var, orada güzel geçti tatilim" dedi.

Kendi ismini taşıyan güneş kremleri hakkında sosyetik güzel, “Şirketimi kuralı 8 yıl oldu. Bu sene Kuveyt ve Dubai’ye açılmıştık, şimdi de Amerika’ya açıldık. Amazon’a girdik bir Türk markası olarak ve kadın olarak. Benim için çok gurur verici bir şey. Bir Türk ürününü yurt dışında satıyor olabilmek çok güzel bir şey, olumlu dönüşler alıyorum. ‘Markamı dünyaya açmak istiyorum’ demiştim, inşallah bunu yavaş yavaş başaracağım” ifadelerini kullandı.

Çeşme tatilinde 90 yaşındaki annesiyle yaptığı yoga hatırlatılınca Taşpınar, “90 yaşında ama hepimizi götürür annem, şahane yani. ‘Anneciğim yoga yapalım’ diyorum, ‘olur’ diyor. ‘Anneciğim bunu yapalım’, ‘olur’ diyor. Hayatını deneyim üzerine kurmuş ve bir şeyler deneyip yaşamak istiyor. Çok güzel vakit geçirdik” şeklinde konuştu.