Doğum Günü Kızı Eda Ece, Bikinisiyle Hayranlarını Mest Etti!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, geçtiğimiz gün 30 yaşında bastı. Şevval Sam ile Nesrin Cavadzade, dizideki rol arkadaşları Ece’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi ve renkli balonlarla doğum gününü kutladı. Daha sonra ise hep birlikte mavi tura çıktılar.

0
1187

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, geçtiğimiz gün 30 yaşında bastı. Şevval Sam ile Nesrin Cavadzade, dizideki rol arkadaşları Ece’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi ve renkli balonlarla doğum gününü kutladı. Daha sonra ise hep birlikte mavi tura çıktılar.

Bodrum’da tatil yapan Eda Ece, 30’uncu yaş gününde rol arkadaşları Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin renkli sürpriziyle karşılaştı. İki güzel oyuncu, ellerindeki renkli balonlarla sürpriz bir şekilde karşısına çıkarak Eda Ece’yi çok mutlu ettiler. Eda Ece ikiliyle fotoğraflarını sosyal medyada “Onları karşımda görünce gözlerim doldu” notuyla paylaştı.

KUTLAMA TEKNEDE DEVAM ETTİ

Eda Ece, ertesi gün ise sevgilisi Buğrahan Tuncer ve arkadaşlarıyla tekneye binip denize açıldı.

BOL BOL YÜZDÜ

Yeni yaş kutlamasına teknede devam eden güzel oyuncu, yakınlarıyla keyifli bir gün geçirdi. Cennet Koyu’na demirlenen tekneden sık sık suya atlayan Eda Ece, bol bol yüzüp güneşlendi.