Çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaşan fenomen gelin adayı Naz Mila, hayranlarını kızdırdı

İlk olarak evlilik programı ile adını duyurmasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila, çırılçıplak objektiflere poz verdi. Gelin adayının bu paylaşımına takipçilerinden "Sen annesin, hiç yakışmıyor" eleştiri dolu yorumlar geldi.

0
1612

İlk olarak evlilik programı ile adını duyurmasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila, çırılçıplak objektiflere poz verdi. Gelin adayının bu paylaşımına takipçilerinden “Sen annesin, hiç yakışmıyor” eleştiri dolu yorumlar geldi.

İlk olarak adını evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyura Azerbeycanlı Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ancak gelin adayı son paylaşımlarında fazla cesur olunca hayranları bu duruma sessiz kalamadı.

Önceki paylaşımlarında kıyafet noktasında daha dikkatli olan gelin adayı son günlerde çıplak pozlar vermeye başladı.Geçtiğimiz ay modeller arasında trend olan maske bikini akımına uyan gelin adayı son olarak çıplak pozunu Instagram hesabından paylaştı.

Çıplak pozunu sansürsüz paylaşan Mila’ya ise takipçileri “Sen annesin, hiç yakışmıyor bu pozlar” diyerek tepki gösterdi. Aslen Azerbaycanlı olan Naz Mila, ismini ilk olarak izdivaç programıyla duyurmuştu. Zuhal Topal’ın sunduğu

Evleneceksen gel isimli programın popüler gelin adayların biriydi. Programın sonlanması ardından sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren Naz Mila, bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmişti.1992 yılında dünyaya gelen Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı var.

Adından söz ettirmeyi çok iyi başaran Naz Mila, tekne haberlerinden sonra da yaptırdığı bir dövme ile gündeme gelmişti.