Ceren Sert, Uzman Psikolog İddialı

0
1635
Ceren Sert, C&A Psikoloji kurumunun ortak psikologlarından biridir. Depresyon, panikatak, bağımlılıklar, kaygı bozukluğu, günlük stres ve problemlerle vb gibi birçok konuda çocuk , yetişkin, bireysel ve çiftlere psikoterapi uygulamaktadır

Uzman klinik Psikolog Ceren Sert, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2013 yılında Psikoloji (ingilizce) bölümünü tamamlamış akabinde 2015 yılında Klinik Psikoloji master programını tamamlamıştır. Bu süreçte devlet hastahanesinde uzun dönem boyunca danışan görme fırsatı olmuştur. 2015 ve 2018 yılları arasında Yakın Doğu Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

 

 

Aynı süreçte özel bir klinikte danısan görmekte ve psikoterapist olarak çalışmıştır. Aktif faaliyet gösteren Bakırköyde C&A Psikoloji kurumunun ortak psikologlarından biridir. Depresyon, panikatak, bağımlılıklar, kaygı bozukluğu, günlük stres ve problemlerle vb gibi birçok konuda çocuk , yetişkin, bireysel ve çiftlere psikoterapi uygulamaktadır. Bunun yanı sıra kanalımızda başlayacak olan birbirinden seçkin konukların yer alacağı , faydalı bilgilerin bulunacağı “Sağlık, ruhsağlığı ve güzellik “ konuları yeralan programımızın sunuculuğuna hazırlanmaktadır.