Ceren Gündoğdu’dan Zorlu Center’da müzik ziyafeti

0
1383
Zorlu Center’ın Eylül sonuna kadar devam edecek Açık Hava Konserleri’nin önceki akşam konuğu Ceren Gündoğdu’ydu.
Romantik şarkıların aranılan sesi Ceren Gündoğdu, alkışlar eşliğinde sahnede yerini alarak ‘Hep seni sevdim’ şarkısını seslendirdi. Genç şarkıcı, kendisini çok heyecanlandıran ve Ekim ayında yayınlanacak “Benim en sevdiğim şarkılardan biri” dediği ‘Kayıp’ı Zorlu Center misafirleri için söyledi.

Dünya müziklerinden başlayıp bilinen caz standartlarına uzanan repertuvarındaki eserleri sevenleriyle birlikte söyleyen genç şarkıcı, Nazan Öncel’den ‘Gidelim Buralardan’ı, Leman Sam’ın ‘Gül Güzeli’ni, Mehmet Güreli’nin ‘Kimse Bilmez’ini ve ‘Aç Kapıyı” şarkısını seslendirdi.

 

 

“Bu şarkı bir temenni şarkısı, bana kalırsa insanlar sağında solunda aşık olan insan görürse pembe olur dünya. Bence asıl sorun insanların yeteri kadar aşık olmamasında”diyen Ceren Gündoğdu, kendi şarkısı ‘Sağım solum aşk”ı söyledi.

“Sıradaki şarkı bir kadın dayanışma şarkısı” diyerek ‘Kardan Adam’ı seslendiren sanatçı, ardından Sezen Aksu’nun ‘Geri Dön’ şarkısını söyledi. “Sizce aşk her şeyi affeder mi”diyerek ‘Aşk Her şeyi Affeder mi’ şarkısını seslendirdi. Kendi yazdığı şarkılardan biri olan ve aniden verilmiş gibi gözüken ama çok düşünülen kararlar adına ‘Ani’ şarkısını seslendirdi. Hümeyra’nın yıllar önce söylediği ‘Adım Kadın’ı tüm kadınlar için seslendiren Ceren Gündoğdu, Suavi’den ‘Drama Köprüsü’, Demet Sağıroğlu’dan ‘Arnavut Kaldırımı’, Sertap Erener’den ‘Büyü de Gel, Nilüfer’den ‘Başıma Gelenler’ şarkılarının ardından ‘Gözleri Aşka Gülen’ şarkısını Zorlu Center misafirleri için seslendirdi. Başarılı sanatçı, “Ben Hep Seni Sevdim’i hayranlarıyla birlikte seslendirdikten sonra alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.