Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya gerçekten ayrıldı mı?

0
573
Son zamanlarda tanıklık ettiğimiz en bomba aşkların başında geliyor Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nınki. Sürekli “Ayrıldılar” haberleri çıktı ama bugüne kadar hiç doğrulayan olmamıştı hatta dalga bile geçiyorlardı. Fakat Cem Yılmaz son noktayı koydu, "Ayrıldık" dedi. Peki Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya gerçekten ayrıldı mı?

Sürpriz ilişki hepimizi şaşırttı

Doğruya doğru, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliğine çoğumuz şaşırdık, hatta eleştirdik. Çünkü kabul edelim kırk yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek bir ihtimaldi ikilinin ilişkisi. Şöyle bir “Nasıl yani?” falan dedik ama yine de ne olursa olsun “Aşkın yaşı olmaz” diyerek gün geçtikçe alıştık ikisini beraber görmeye.

Hatta zamanla çok yakıştıranlar da oldu. İki ultra ünlü ismin ilişkisi tabii ki çok konuşuldu ve magazine yansıyan her aşkta olduğu gibi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkında da “Evleniyorlar mı?”, “Ayrıldılar mı?” ve hatta “Serenay Sarıkaya hamile mi?” manşetleri itinayla atıldı.

Ayrılık haberlerini ti’ye aldılar

Ayrılık haberlerini ti'ye aldılar

Tüm kaosa, onları eleştirenlere ve peşlerini bırakmayanlara inat ilişkilerini yaşadılar ve bitmek bilmeyen ayrılık sorularını da ti’ye aldılar hep.

Evet, beklenmedik bir ilişkiydi ve aralarındaki yaş farkı bir kesime çok enteresan geldi ama herkes ne istiyorsa onu yaşamak da özgürdü elbette.

 

Beraberlikleri olaylı başlamıştı

Beraberlikleri olaylı başlamıştı

Şubat ayından bu yana magazin programlarının ve yazılı basının en sevdiği ikilinin ilişkisi olaylı başlamıştı hatırlarsanız. Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ilişkisi biter bitmez başlayan Serenay aşkı Defne Samyeli ile olan birlikteliğini bitirme sebebi olarak yorumlandı. Hatta Defne Samyeli de ihanete uğradığını ima eden açıklamalarda bulundu.

Cem Yılmaz söz konusu aşk hayatı olduğunda çok karmaşık ve herkesin irdelediği ilişkiler yaşadı şüphesiz. Ve her yeni başlayan veya biten ilişkisinden haberdar olduk neredeyse.

Derdim kimsenin karakterini analiz etmek değil ama bence Cem Yılmaz ilişkilerini gittiği yere kadar yaşayan, heyecanını kaybettiğini düşündüğü gibi de ilişkiyi bitirmeyi tercih eden adamlardan. Bu yüzden de beraberlikleri daima çok konuşuluyor.

Cem Yılmaz ayrıldıklarını açıkladı

Cem Yılmaz ayrıldıklarını açıkladı

Gayet mutlu ve enerjik görünen, ne zaman basın mensuplarını görse gülücükler saçan çift, Cem Yılmaz’ın açıkladığı üzere ayrılmış meğer.

Ofisine girerken soru yağmuruna tutulan Cem Yılmaz’a Serenay Sarıkaya ile bir süredir hiç beraber görüntülemedikleri için doğal olarak “Ayrıldınız mı?” sorusu sorulmuş ve Cem Yılmaz’ın cevabı net bir “Evet, ayrıldık” olmuş bu sefer.

 

Gerçekten son nokta kondu mu?

Gerçekten son nokta kondu mu?

Bu açıklama en az ilişkilerini açıkladıkları zaman kadar olay yarattı. Ama açıkçası Cem Yılmaz, artık aynı sorunun milyonuncu kez sorulmasından bıkıp ayrıldıklarını söylemiş olabilir diye de düşünüyorum ben. Biliyorsunuz her zaman ti’ye almayı, artık aynı sorular tekrar tekrar yöneltilince ironi yapmayı seviyor Cem Yılmaz.

“Yeter ki susun” düşüncesiyle, etrafındaki kalabalığı ve inatla sorulan o soruyu savuşturmak için de vermiş olabilir bu cevabı.

“Serenay Sarıkaya doğru kararı vermiş” yorumları yapılmamalı

“Serenay Sarıkaya doğru kararı vermiş” yorumları yapılmamalı

İlişkinin bitip bitmediği bana kalırsa hâlâ çok net değil. İlginç detaylar var. “Adam kendi ağzıyla söylemiş daha ne kadar net olabilir?” diye düşünebilirsiniz elbette. Ben de aynı soruyu kendime soruyorum ama bir yandan da artık durumun sıkıcılığıyla dalga geçmiş olabileceğine de inanıyorum Cem Yılmaz’ın.

Her ne olmuş olursa olsun her zamanki gibi hunharca yorum yapan halkımızın bir “Dur!” demesi gerektiği asıl konuşmamız gereken mesele bence. “Serenay doğru kararı vermiş, çok bile beraber kaldılar”, “Serenay hevesini aldı bu kadarı yetmiştir” tarzında yorumlar havada uçuşuyor.