BÜLENT ERSOY’A SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

0
956
Türk Sanat Müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, İstMarina Jolly Joker'de muhteşem bir konsere imza attı. Günler öncesinden biletlerin tükendiği konserde müthiş bir izdiham oluşurken Bülent Ersoy'a sahnede pasta ile doğum günü süRprizi yapıldı. Ersoy, pastayı keserek yeni yaşını kutladı.
Kendisini dinlemeye gelen sevenlerinin doğum gününü kutlaması üzerine 40 gün 40 gece doğum gününü kutlayacağını söyleyen Ersoy, Ajda Pekkan’ada övgü yağdırdı. Bülent Ersoy’ 40 gün 40 gece doğum günümü kutlayacağım.
Seneye ne olacağız belli olmaz. Benim yaşım yok yaşsız kadınım. Bir de benim Ajdam var onun da yaşı yok. Sizlere bir ipucu vereceğim.Ben Ajda’nın ablasıyım siz anlayın durumu. Oda taş gibi maşallah. Kalem ile çizilmiş gibi. “ ifadelerinde bulundu.
Sahneye pasta gelmesiyle birlikte dileğini dileyen Bülent Ersoy  ‘Sağlık,mutluluk,ve beni sevenlerin sevgisinin eksik olmamasını diliyorum.En büyük dileğim bu.” diyerek kendisi için yakılan mumları üfledi.
Sesi ve yorumu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Bülent Ersoy, gece için özel tasarlanan beyaz elbisesi ve rengarenk takıları ile dikkat çekti. Geçmişten günümüze söylediği şarkılarla müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi.