Blackpink HALEIA’dan vazgeçemiyor

0
291
Tüm dünyada adından söz ettiren Blackpink grubundan Rosé, çıkardığı ilk solo albümü ‘-R-‘ ile dikkatleri üzerine çekti. Albümün parçası “On The Ground” şarkısını hayranlarıyla buluşturan şarkıcı, klibinde Türk haute couture markası HALEIA’nın İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonuna ait tasarımları giydi.

Yeni nesil K-Pop grubu Blackpink üyelerinden Rosé, grup çalışmalarıyla birlikte solo dünyasına da gösterişli bir giriş yaptı. İlk single parçası “On The Ground” klip çekimlerinde iki farklı HALEIA tasarımlarıyla kamera karşısına geçen Rosé, HALEIA’nın yine SS21 koleksiyonundan tercih ettiği pembe fırfırlı mini elbisesi ve çiçek motifli beyaz işleme detaylı mini eteğiyle göz doldurdu. Sosyal medyada büyük patlama yaratan masalsı görünümler, farklı isimler tarafından defalarca ‘repost’ olarak paylaşıldı.

Dünyanın en popüler müzik gruplarından Blackpink, geçtiğimiz ay yayınlanan online konserlerinde Türk haute couture markası HALEIA’yı tercih etmiş, markanın SS21 koleksiyonuna ait fırfır detaylı fuşya büstiyeri ile lila takımını giymişti.

İlk haute couture tasarım koleksiyonunu 2020 Ekim’de çıkaran Haleia, zanaatkar bir yaklaşımla koleksiyonlarını hazırlıyor. Detayların büyük önem taşıdığı tasarımlar her dönem kalıpların dışına çıkan ve zamansız bir stil sunuyor. Haleia kadınının tarzı romantik, gotik, sade, abartılı, ready-to-wear ya da couture her ne olursa olsun hepsini çok iyi taşıyarak ve kendi içinde harmanlayarak şaşırtmayı başarıyor.HABER:MURAT TAMAY