BERKAY ENERJİSİ İLE BÜYÜLEDİ

0
925
ÇOK DOLUYUM, ALLAH HERKESE SABIR VERSİN Pop müziğinin sevilen ismi Berkay, geçtiğimiz gece Kartal İstMarina Jolly Joker'de sahne aldı. Enerjisi ve danslarıyla muhteşem bir sahne performansına imza atan Berkay, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. 'Gel Gel' şarkısı ile sahne açılısını yapan başarılı şarkıcı 'Ben Sadece', 'Deliler','Yaz' ve 'Ey Aşk" gibi eski ve yeni albümlerinden eserler okudu. Hareketli parçalarının yanı sıra arabesk performansıyla da dikkat çeken Berkay, sevenlerinden büyük beğeni aldı.

ALLAH HERKESE SABIR VERSİN

Geçtiğimiz günlerde sunucu Ece Erken ile yakınlaştığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olaydan iki gün sonra İstMarina Jolly Joker‘de sahne alan Berkay, şarkı aralarında sevenleriyle konuşmayı da ihmal etmedi. ” Bu hayatta yapmak istediğim tek şey şarkı söylemek ve mutlu olmak. Allah herkese sabır versin ve iyi insanlar ile karşılaştırsın gerçekten. İçimden başka şeyler söylemek istiyorum ama beceremiyorum. Ben söyle bir şey söyleyeceğim. Herkes bir şekilde konuşuyor ama sizler bu gün buradasınız o bana yetiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar olmuyor. Hep doluyuz.” dedi.

ÖMRÜ UZASIN DİYE DUA EDİYORUM

 
Kendi şarkılarının yanı sıra Yıldız Tilbe, Müslüm Gürses gibi usta şarkıcıların eserlerinide okuyan Berkay, sahnesinde Yıldız Tilbe’den övgüyle bahsetti. Yıldız Tilbe için her gün dua ettiğini söyleyen Berkay,” Şimdi söyleyeceğim şarkı ile Yıldız Tilbe’yi selamlamak istiyorum. Ömrünün uzaması için her gün kendisine dua ediyorum. Benim için çok kıymetli çok seviyorum. Şuan yazdığı en iyi şarkıyı söyliyeceğim. Daha iyisi yazılana kadar da ben bunu söylemeye devam ediceğim. diyerek Yıldız Tilbe’den  ‘Dayan Yüreğim’ şarkısını okudu.