AZRA AKIN ŞİMDİLİK SETLERE DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

0
1636
Ülkemizi Kainat güzeli olarak tüm dünyaya duyuran güzel oyuncu ve manken Azra Akın, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Ülkemizi Kainat güzeli olarak tüm dünyaya duyuran güzel oyuncu ve manken Azra Akın, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yalnız başına geldiği AVM’de alışveriş turuna çıkan oyuncu, kendine yöneltilen sorulara her zaman olduğu gibi mütevazi ve samimi bir şekilde cevap verdi. Akın, “oğlum Demir üç aylık oldu. Her şey gayet güzel gidiyor. Anne olmak çok güzel bir duyguymuş şimdilik setlere dönmeyi düşünmüyorum çünkü biraz daha büyümesi lazım. Bir anne olarak daha fazla yanında olmalıyım diye düşünüyorum” dedi.

 

Geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Cemil İpekçi’nin katılmış olduğu ‘2. Sayfa’ programın da Azra Akın’nın Kaiant güzeli seçildiği gece kendi diktiği kostümünün hikayesini anlatmış Azra Akın’a övgüler yağdırmıştı. Cemil İpekçi’nin bu sözlerine cevap veren güzel oyuncu, “Cemil bey’e hakkımda yapmış olduğu yorumlar için çok teşekkür ederim. İnanılmaz bir gündü aklımın hep bir köşesindedir. O gece giydiğim elbiseyi hala saklıyorum” açıklamasında bulundu.