Ayhan Önlüel “Saçlara kendi imzamı atıyorum” dedi

0
1223
CİNE 5 Ekranlarında yayınlanan "Güzellik Sektörünün öncüleri" adlı programda Selin Süremen e Sektöre yön verici açıklamalarda bulunan Başarılı Renklendirme ve Kesim Eğitmeni Ayhan Önlüel

 

CİNE 5 Ekranlarında yayınlanan “Güzellik Sektörünün öncüleri” adlı programda Selin Süremen’ e Sektöre yön verici açıklamalarda bulunan Başarılı Renklendirme ve Kesim Eğitmeni Ayhan Önlüel
“Bence her kuaför kişiselleştirme yapmanın dışında kendi imajını yaratıp fark yapmalı. Ben her yaptığım saçta kendi imzamı atıyorum” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda da Türkiye de çok önemli bir platformda Topuz alanında 2 kere Türkiye ikinciliği, 1 kere de Türkiye birinciliği ve Londra da düzenlenen farklı bir platformda ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Önlüel, “Saçtaki renkleri en iyi gösteren şey şekillendirmedir. Çünkü şeklini veremediğin hiçbirşeyi yansıtamazsın” diyerek, Kesim in Renklendirme üzerindeki etkisine değindi.

Geçen yıl Türkiye Berberler Kuaförler ve Güzellik salonu işletmecileri Federasyonu Uluslararası Güzellik festivalinde de başarılı bir sahne performansı göstererek büyük beğeni toplamıştı.