Alper Rende’nin yeni havuzlu villası!

0
471
Alper Rende, "Oha Diyorum" ve "Yap Yap" Youtube kanallarında yer alması ile eğlenceli ve komik içerikler üretmesiyle tanılıyor. Videolardaki performansı ile popülerliğini arttıran Rende, kendi adına kanal kurarak tek başına içerikler üretmeye karar verdi. Hatta işlerini iyice büyüten genç fenomen karantina günleri için yeni bir Youtube kanalı kurdu ve bu kanal için bir villa kiralamayı seçti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi Mart ayından itibaren Türkiye’de de vakaların görülme başlamasıyla birlikte tedbirlerin almasına neden oldu. Geniş kitlelere hitap eden ve çok sayıda hayranı bulunan ünlü isimler vatandaşları “evde kal” paylaşımları ile gönüllü karantina uygulamasına çağırmaya başladı.

Hayat tarzları ve yaptıkları işler ile sürekli ilgi odağı olan sosyal medya fenomenleri de karantina paylaşımlarına ağırlık verdi. Ev hallerini sosyal medya hesaplarından paylaşan fenomenler, bir yanda da içerik üretmeye devam ediyor. İçerik üretimine devam edebilmek için en radikal hareket genç fenomen Alper Rende’den geldi. Rende, Koronavirüs salgının önlenmesi için uygulanan gönüllü karantina için “Alper Rende ile Karantina Keyff” isimli yeni bir Youtube kanalı açtı. Bu kanalda yükleyeceği videoları çekmek için ise; ekip arkadaşlarıyla beraber kalacakları ultra lüks bir villa kiralamayı seçti.

RENDE’NİN VİLLASINDAKİ “DİSKO VE SİNEMA SALONU” GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜYOR

Genç fenomen Alper Rende ve arkadaşları karantina boyunca içinde disco ve sinema salonu olan devasa villada videolar çekerek yeni oluşturdukları kanalda yayınlamaya devam edeceklerini açıkladı. Yeni karantina kanalının kurulum amacını anlatan Rende, villa ile ilgili detayları paylaşmayı da ihmal etmedi.