ALİCE MÜZİKALİNE YOĞUN İLGİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

0
981
Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde devam eden Alice Müzikaline yoğun ilgi hız kesmeden devam diyor. Önceki akşam gerçekleşen gösterinin konukları arasında usta oyuncu Erkan Can, eşi ve kızıyla katılırken, yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'da müzikale eşi Sinem Kobal ile birlikte katıldı.

 

Gösteri öncesi açıklamalarda bulunan ikiliden İmirzalıoğlu, “Çok heyecanlıyız merak ediyoruz. İzleyenlerden çok olumlu eleştiriler aldık o yüzden de çok merak ediyoruz açıkcası nasıl bir gösteri olacak.  Ayrıca Türkiye’de bu büyüklükte, böylesine bir müzikal yapımda ilk defa oluyor. Hepimize hayırlı olsun diyorum. ” açıklamasında bulundu.
Selana’yı ben hayatıma çağırdım.
Favori masal kahramanınız var mı sorusuna İmirzalıoğlu ‘Dede Korkut’ yanıtını verirken Kobal ise, ” Alice de benim kahramanlarımdan birisi. Ama zaten bir masal kahramanı olarak hatırlarsanız bizimde Selenamız var. O da benim favorimdir.” açıklamasında bulundu. İmirzalıoğlu da o dönemde ‘Selana’ dizisini takip edemediğini fakat çokça reytinglerde gördüğünü söyledi. ” Selena gerçekten muhteşem bir işti. Burada sizin huzurunuz da eşimi bu muhteşem projede yer aldığı için tebrik ediyorum. Herkes hayatında mutlaka bir kez ‘Selena’yı çağırmıştır. Bende kendisini hayatıma çağırdım ve iyiki geldi, iyiki benim hayatımda.” açıklaması ile eşine olan sevgisini ve aşkını bir kez daha ilan etmiş oldu.
Son dönemlerinde haklarında çıkan estetik yaptırdılar açıklamalarını da samimi şekilde açıklık getiren yakışıklı oyuncu, ” arkadaşlar bizde herkes gibi hasta olabiliyoruz. Sinem de bende ağır bir grip geçirdik. Estetik için değil, hastalık için oradaydık. ” açıklamasında bulundu.
Son olarak da ekranlara ne zaman döneceği konusunda açıklamalarda bulunan ikili, ” henüz net bir şey yok. Ancak gelen ve görüştüğümüz bir kaç proje var. Önceliğimiz tabi ki televizyon. Ama bu dijital platformda olabilir.” açıklamasında bulundular.