ALİ CAN KARTAL; EZBERLERİ BOZMAYA DEVAM EDİYOR

0
2153
Ali Can Kartal adını aslında yeni duymuyoruz. Sinema ve dizi sektöründe uzun yıllar, yapımların cast aşamalarında önemli görevler üstlenen, birçok ciddi yapımda özellikle kamera arkasında harika işler çıkaran, sektöre yeni adım atmış sayısız genç oyuncuya yıldız olma yolunda kılavuz olan, enerji dolu, azimli ve başarılı 

 

Kurmuş olduğu Castel Medya Menajerlik Ajansı ile birlikte menajerlik dünyasına yeni bir soluk kazandıran ve bu özelliğiyle de, henüz keşfedilmemiş birçok yeteneğin sahne ışıklarıyla tanışmasına önayak olan, özgün bir menajerden bahsediyoruz. Öyle ki, bir alışveriş merkezinde mağazaların vitrinlerine bakarken ya da asansörün gelmesini beklerken bir anda karşınızda onu görebilirsiniz. Yeter ki sizde bir star ışığı yakalasın, her an her yerde karşı karşıya gelmeniz mümkün.  Onunla bir şekilde iletişime geçtiyseniz şayet, içinizdeki heyecanı bir kenara itin ve kendinizi, en iyi şekilde ifade etmeye başlayın. Tam olarak ne istediğinizi hiç çekinmeden anlatın ve ona hayallerinizden bahsetmeyi de ihmal etmeyin. Bulunduğunuz noktadan sıkıldınız ve bir üst seviyeye çıkmak mı istiyorsunuz? Kendinizi onun ellerine bırakın!

Ali Can Kartal, hem medyada hem de iş dünyasında çok güçlü bağlantıları olan, sektörde iz bırakmış birçok şahsiyetle yakın ilişki içinde olan, sizin isteklerinizi çok rahat anlayıp, adım attığınız bu yolda size her aşamada destek olmayı başarabilecek, genç yaşına rağmen sektörün her kademesinde çalışmış, son derece profesyonel bir menajer. Tüm bu özellikleriyle de, farkını kolayca hissettiriyor.

 

Yeni yüzlerin ve yıldız adaylarının menajerlik ihtiyacını layıkıyla karşılamak pek tabii ki, tek bir kişinin altından kalkabileceği bir olay değil. Şayet amacınız, Hollywood ile yarışan bir organizasyon haline gelmekse, iyi bir ekibe, doğru yol göstericilere ve tam teçhizatlı modern bir donanıma sahip olmak zorundasınız! Bu noktada Ali Can Kartal da, doğru isimlerle çalışmak için son derece titiz hareket ediyor. Bu isimlerden biri, hatta belki de en önemlisi, cast direktörlüğü ve oyuncu danışmanlığı hizmetleri ile Castel Medya’nın ciddi seviyede sorumluluk isteyen departmanlarına katkıda bulunan Sevinç Erol. Hemen herkesin yakından tanıdığı bir isim olan Sevinç Erol, Türk televizyonlarına uzun yıllar emek veren bir oyuncu olarak milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen birçok kült yapımda önemli roller aldı. Son olarak, büyük ses getiren Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ekranlarımıza konuk olan Erol, oyunculuğun yanında, sinema ve dizi setlerinden edindiği birikimden yararlanarak, genç oyunculara tecrübelerini aşılama noktasında da önemli bir misyon üstleniyor. Bu misyon doğrultusunda da şu sıralar, tüm konsantrasyonunu Castel Medya’ya yoğunlaştırıyor.

Oyuncu psikolojisini çok iyi bilen ve bu özelliğiyle de, genç yıldız adaylarına gerek drama gerek bakış gerekse de konuşma disiplinlerinde çok değerli katkılar sağlayan Sevinç Erol’la bir arada çalışmak bile başlı başına müthiş bir olay ve Castel Medya ailesinde bulunan herkes de, büyük bir zevkle bu ayrıcalığın tadını çıkarıyor.

Sevinç EROL‘ Oyuncu Danışmanı

Ali Can Kartal, sinema ve dizi sektörlerinde yapımcılık yapan hatta içlerinden bazıları ‘’efsane’’ olarak nitelendirilen birçok isimle birlikte çalışmış. Sektörün mutfağında edindiği tecrübelerden çıkardığı belki de en değerli öğreti ise; ‘’hayatta nasılsa, kamera karşısında da herkesin mutlaka bir rolü vardır.’’

İşte Ali Can Kartal da, enerjisine ve azmine hayran kaldığı ve ayrıca kapasitesine güvendiği tüm yıldız adaylarına, hayallerine kavuşmaları noktasında, her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söylüyor ve bu ışığa sahip olduğunu düşünen herkesi de, (o, sizi bulmadan önce) ajansına bekliyor.