Ana Sayfa Magazin Aleyna Tilki’nin 14 Şubat açıklaması olay oldu!

Aleyna Tilki’nin 14 Şubat açıklaması olay oldu!

0
162
'Survivor 2020' şampiyonu Cemal can Canseven ile 'İşte Bu Benim Masalım' dizisinde rol alan Aleyna Tilki, alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı'nda gün boyu girilmedik mağaza bırakmadı. 20 yaşındaki şarkıcı, 14 Şubat sorusuna bakın ne cevap verdi.

Klip çalışması için yurt dışından alışveriş yaptığını belirten Aleyna Tilki, “Klip için yurtdışından alışveriş yaptım, yani tabii Türkiye’den de çok alışveriş yapıyorum ama bazı markalar burada olmadığı için öyle oluyor. Yurt dışından almak daha masraflı oluyor” dedi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Klipte bilim insanı yönümü göstereceğim” açıklamasını espri olarak söylediğini dile getiren şarkıcı, “O biraz geyik. Zaten klibi çektim bitti ama uzaya ve biyolojiye meraklıydım. Küçüklükten beri uzay bilimlerine, biyolojiye, astronomiye ilgim vardı. Biliyorsunuz ‘ufak bir laboratuvarım var’ demiştim şarkıcı olmadan önce. O yönümü tatmin etmek istiyorum. Bilmeye, öğrenmeye ilgili biriyim” şeklinde konuştu.

  • Aleyna Tilki, basın mensuplarının, “Bilim insanı olmayı ister miydiniz?” sorusuna, “Zaten şarkıcı olduktan sonra böyle bir planım var, gerisi bende kalsın” yanıtını verdi.

    Ünlü şarkıcı, “Uzaya gitmek ister miydiniz?” sorusunu, “Şimdi biraz sürprizli bir şeyler var, klip çektikten sonra konuşalım. Klip çıksın bu konularla ilgili bir şeyler anlatacağım. Belki uzayla ilgili bir şeyler vardır” şeklinde cevapladı.

  • Tilki, “14 Şubat Sevgililer gününü yalnız mı geçireceksiniz?” sorusu üzerine, “Sevgililer Günü’nde kendime çok hediye alır, kendimi yemeğe çıkartırım. Ben ve ben, yani yalnız değilim” ifadelerini kullandı. [Kaynak: milliyet.com.tr]

afrika örgüsü afrika örgüsü fiyatları